Apmeklējot www.dzerienugids.lv Jūs piekrītat mūsu lietošanas noteikumiem.
Lūdzu, ņemiet vērā:
www.dzerienugids.lv nav tiešsaistes veikals, bet gan dzērienu virtuālais asistents. Tāpēc preču pasūtīšana no paša www.dzerienugids.lv nav iespējama. Bet produktus iegādāties var pasūtot tos no šī portāla norādītajiem veikaliem. Par visu pasūtījumu procesu, aicinām Jums sazināties ar veikaliem
Darbības joma
Šie vispārējie noteikumi un nosacījumi regulē piekļuvi interneta platformai www.dzerienugids.lv (turpmāk arī tīmekļa vietne), pārlūkošanu un lietošanu, kā arī jebkuru to sniegto pakalpojumu izmantošanu. Šie noteikumi un nosacījumi var tikt grozīti. Attiecīgie grozījumi stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas šajā tīmekļa vietnē. Šie noteikumi ir šobrīd spēkā esošajā versijā, kad interneta lietotājs konkrēti izmanto tīmekļa vietni (www.dzerienugids.lv) un to pakalpojumus. Piekļūstot jebkurai vietnes daļai vai to piedāvātajiem pakalpojumiem, vai izmantojot tos, lietotājs automātiski piekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem. Pretējā gadījumā vietņu un to piedāvāto pakalpojumu izmantošana nav atļauta.
Vietnes pakalpojumi
Tīmekļa vietne ir paredzēta gala patērētājiem (turpmāk tekstā arī klients), kuri tiešsaistē, izmantojot internetu, iegādājas, piesakās vai informē sevi par precēm un/vai pakalpojumiem kurus sniedz veikali. Mājaslapā klienti saņem bezmaksas cenu pārskatus un atsauces uz to produktu un pakalpojumu piegādes avotiem, kurus tiešsaistē piedāvā www.dzerienugids.lv apkopotie mazumtirgotāji, piegādātāji un pakalpojumu sniedzēji, kā arī trešās puses (turpmāk arī saukti par tiešsaistes veikaliem).
 
 Informācijas izpēte lielā mērā balstīta uz informāciju, ko www.dzerienugids.lv saņem no Interneta veikaliem un trešajām pusēm (piemēram, ražotājiem un plašsaziņas līdzekļiem). Dati no Interneta veikaliem un trešajām personām tiek atkārtoti atjaunināti, izmantojot procesus visas dienas garumā (ar 12 stundu intervālu), kā arī vietņu saites var saglabāties Jūsu kešatmiņā līdz pat vienam mēnesim, kaut arī pie produkta noteiktais domēns ir noņemts. Atsevišķos gadījumos var rasties neatbilstības, īpaši attiecībā uz cenām (kas ietekmē arī piedāvājumu izkārtojumu), preču un pakalpojumu pieejamību un piegādes laiku.
 
Sakarā ar apstrādājamās informācijas milzīgo daudzumu, kļūdas nevar pilnībā izslēgt, īpaši gadījumos, kad nepareizā informācija var būt saistīta ar Interneta veikaliem vai citām trešajām personām. Tāpēc www.dzerienugids.lv neuzņemas nekādu atbildību par sniegtās informācijas precizitāti vai neprecizitāti.
 
Tas neattiecas uz gadījumiem, kad www.dzerienugids.lv ir informēts par informācijas neprecizitāti, piemēram, ar klienta starpniecību un to neizlabo vai vismaz neveic nekādas darbības, lai interneta veikals vai trešā persona to labotu. Ar šo www.dzerienugids.lv īpaši uzsver, ka tīmekļa vietnei ir tikai informatīvs saturs un dati vienmēr ir jāpārbauda manuāli vēršoties veikalu publiskajās e-vietnēs.
 
Salīdzināšanas rezultāti kalpo, lai sniegtu informatīvu pārskatu par Interneta veikaliem, kuros patērētājs var iegādāties attiecīgos produktus. www.dzerienugids.lv strādā Latvijas sabiedrības labā, lai katrs saņemtu ieskatus par iespēju, kurā vietā iegādāties dzērienus vai citus produktus vienā vietā.
Līgumattiecības
www.dzerienugids.lv nekļūst par labuma guvēju no neviena pirkuma iegādājoties pārstāvētos produktus. Pirkumi, kas ietver tīmekļa vietnēs pārstāvēto preču vai pakalpojumu iegādi, tiek slēgti tikai starp klientiem un Interneta veikaliem. Pirkumu gadījumā tiek piemēroti attiecīgo Interneta veikalu noteikumi un nosacījumi (tostarp atcelšanas noteikumi).
 
Kad klients interesējas par preci vai pakalpojumu, viņš parasti tiek novirzīts, izmantojot saiti tieši no www.dzerienugids.lv tīmekļa vietnēm uz tā Interneta veikala vietni, no kuras nāk attiecīgais piedāvājums.
Lietotāji paši pirms pirkuma veikšanas ir atbildīgi par to, lai pārbaudītu, vai attiecīgā Interneta veikala sniegtie attiecīgie dati ir precīzi un aktuāli.
www.dzerienugids.lv ar šo īpaši uzsver, ka gadījumā, kad lietotājs veic pirkumu kādā no Interneta veikaliem, atbildību uzņemas tikai lietotājs.
 
Atbildība
Pie katra veikala ir atsauce uz e-veikala domēnu piemēram: ''veikalanosaukums.lv'', uz kuru uzklikšķinot ir iespējams iegūt izeju uz noteiktā veikala produktu un to iegādāties.
www.dzerienugids.lv neuzņemas nekādu atbildību un negarantē par tiešsaistes veikalu un/vai citu trešo pušu produktu, pakalpojumu vai informācijas veidu, pilnīgumu un kvalitāti, kas ir pieejama vai nu tieši tīmekļa vietnēs, vai netieši, piemēram, izmantojot saites.

*Vietnē www.dzerienugids.lv norādītā informācija nāk no dažādiem PUBLISKIEM avotiem. Lielākā daļa informācijas & cenas netiek pārbaudītas pirms to publicēšanas. Izmantojiet šajā lapā sniegto informāciju uz savu atbildību

www.dzerienugids.lv vietnei ir tikai informatīvs saturs.

Jautājumi
Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar mums: info@dzerienugids.lv
Back to Top